Reklama samochody.pl

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 63-letni kierowca ciężarówki

We wtorek 7 kwietnia, o godzinie 7:24 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęło zgłoszenie z którego wynikało, że samochód ciężarowy wjechał do rowu w miejscowości Miasteczko Krajeńskie. 

Do zdarzenia natychmiast wysłano dwie najbliższe jednostki strażaków ochotników z OSP Miasteczko Krajeńskie a także dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 z Piły w tym ciężki samochód ratownictwa technicznego.

Po dojeździe pierwszych strażaków na miejsce potwierdzono, że samochód ciężarowy-cysterna do przewozu mleka przewrócona na bok leżała w przydrożnym rowie. Nieprzytomny kierowca znajdował się poza pojazdem. Pierwsze działania medyczne rozpoczęła osoba postronna, która zatrzymała się w miejscu gdzie doszło do zdarzenia. Następnie kwalifikowaną pierwszą pomoc przejęli strażacy do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Jeszcze na miejscu oczekiwana pomoc w ratunku mężczyzny była skuteczna, ponieważ przywrócono czynności życiowe. Mężczyznę natychmiast przetransportowano do szpitala w Pile. Niestety finał walki o życie okazał się tragiczny. 63-latek zmarł w szpitalu.

foto: OSP Miasteczko Krajeńskie 

Poprzedni artykułPożar poddasza w budynku mieszkalnym. W akcji sześć zastępów straży pożarnej
Następny artykułNożownik napadł na stację benzynową. Przyznał się