Reklama samochody.pl

Policjanci z Leszna zatrzymali dilera. W domu miał ponad dwa kilogramy narkotyków

Sąd Rejonowy w Lesznie w poniedziałek, 4 września, aresztował tymczasowo na trzy miesiące 25-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli ponad 2 kg narkotyków oraz kilogram nieznanej substancji w formie kryształu. Mieszkańcowi Leszna grozi kara do 10 lat więzienia.

W niedzielę, 3 września br. kryminalni z komendy w Lesznie na podstawie własnych ustaleń zatrzymali 25-latka. Podejrzewali, że mężczyzna może mieć w domu znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 25-latka policjanci znaleźli ponad dwa kilogramy narkotyków. To było ponad kilogram amfetaminy, kilogram marihuany oraz blisko 100 g haszyszu.

Mundurowi ujawnili także ponad kilogram nieznanej substancji w formie kryształu. Narkotyki zostały zabezpieczone i zostaną zbadane przez biegłego.

W poniedziałek, 4 września, diler został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Dilerowi grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułTrzy razy połakomiła się na kosmetyki w drogerii w Gostyniu. Teraz żałuje
Następny artykułZrobił coś strasznego swojemu psu. 27-latek dobrowolnie poddał się karze