Reklama samochody.pl

Osiemnastolatek bez uprawnień i z narkotykami. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie

Policjanci śremskiej drogówki, po krótkim pościgu zatrzymali 18-latka, który uciekał kierując VW Golfem. Młody mężczyzna, nie posiadając w ogóle uprawnień do kierowania, pędził przez Psarskie mając na liczniku 105 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Funkcjonariusze w kieszeni kurtki nastolatka znaleźli amfetaminę oraz marihuanę. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

19 maja br. wieczorem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Psarskie kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się ulicą Sikorskiego. O godz. 20.25 wydali sygnał do zatrzymania kierującemu VW Golfem, który pędził z prędkością 105 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

| POLECANE – Wypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]

Niestety, kierujący golfem zjechał tylko w zatokę autobusową, a następnie gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pościg i w Szymanowie zatrzymali VW.

Okazało się, że samochodem kierował 18-latek z gminy Śrem, który w ogóle nie ma prawa jazdy. Poza tym policjanci w kieszeni jego kurtki znaleźli plastikowy pojemnik z amfetaminą i marihuaną. Młody mężczyzna był trzeźwy, została mu pobrana krew do badań i trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty.

| POLECANE – Wypadek trzech samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA] 

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

KPP Śrem

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułWypadek trzech samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]
Następny artykułPłonęła trawa przy torach kolejowych. W akcji cztery zastępy straży pożarnej [ZDJĘCIA]