Reklama samochody.pl

Wypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]

Dziś w piątek 22 maja około godziny 13:00 na drodze krajowej numer 32 w miejscowości Kargowa w województwie Lubuskim doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów osobowych.

|POLECANE – Mężczyzna wisiał na gałęzi drzewa. Szybka interwencja policji zapobiegła tragedii

W zdarzeniu udział brały cztery samochody osobowe marki Honda,Mercedes, Toyota oraz Volkswagen. Jednym z aut podróżowali mieszkańcy województwa Wielkopolskiego. Na szczęście nie odnieśli groźnych obrażeń.

| POLECANE – Płonęły baloty słomy. Czy to robota podpalacza ?? [ZDJĘCIA,WIDEO]

Sprawcą całego zdarzenia został kierowca kierujący samochodem marki Volkswagen. Nie zachował on prawidłowej odległości po czym doszło do zderzenia z innym pojazdem, a następnie te pojazdy uderzały w kolejne. Na skutek zderzenia czterech pojazdów dwie ranne zostały dwie osoby. Jedna osoba dorosła, została przetransportowana do szpitala w Wolsztynie oraz dziecko, które zostało przewiezione do szpitala w Zielonej Górze.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej z OSP Kargowa, jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Sulechowa, Policja oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo.

 

Poprzedni artykułMężczyzna wisiał na gałęzi drzewa. Szybka interwencja policji zapobiegła tragedii
Następny artykułSpłonęło auto po kolizji z jeleniem [ZDJĘCIA]