Reklama samochody.pl

Wypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]

Dziś w piątek 22 maja około godziny 13:00 na drodze krajowej numer 32 w miejscowości Kargowa w województwie Lubuskim doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów osobowych.

|POLECANE – Mężczyzna wisiał na gałęzi drzewa. Szybka interwencja policji zapobiegła tragedii

W zdarzeniu udział brały cztery samochody osobowe marki Honda,Mercedes, Toyota oraz Volkswagen. Jednym z aut podróżowali mieszkańcy województwa Wielkopolskiego. Na szczęście nie odnieśli groźnych obrażeń.

| POLECANE – Płonęły baloty słomy. Czy to robota podpalacza ?? [ZDJĘCIA,WIDEO]

Sprawcą całego zdarzenia został kierowca kierujący samochodem marki Volkswagen. Nie zachował on prawidłowej odległości po czym doszło do zderzenia z innym pojazdem, a następnie te pojazdy uderzały w kolejne. Na skutek zderzenia czterech pojazdów dwie ranne zostały dwie osoby. Jedna osoba dorosła, została przetransportowana do szpitala w Wolsztynie oraz dziecko, które zostało przewiezione do szpitala w Zielonej Górze.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej z OSP Kargowa, jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Sulechowa, Policja oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo.