Reklama Toyota

Wypadek trzech samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

W czwartek 21 maja po godzinie 14:00 na drodze krajowej numer 32 w kierunku Powodowa doszło do zderzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Z informacji wynikało, że jedna osoba została poszkodowana i uskarża się na duszności. Na miejsce wysłano natychmiast Zespół Ratownictwa Medycznego, Policję a także dwa zastępy Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna oraz jeden zastęp z OSP Siedlec.

| POLECANE – Wypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]

Łącznie w zdarzeniu udział brały trzy samochody, którym podróżowały cztery osoby. Do działań straży należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z pojazdów. W jednym z pojazdów znajdowała się również instalacja gazowa. Udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej (wsparcie psychiczne).

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Touran uderzył w tył Audi, a ten w jadącą przed nim Mazdę. Na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca całego zdarzenia został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Droga krajowa na czas prowadzonych działań była zakorkowana. Ponieważ kilkaset metrów dalej wybuchła opona w samochodzie ciężarowym.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułCiągnik rolniczy spłonął doszczętnie podczas prac polowych [ZDJĘCIA]
Następny artykułOsiemnastolatek bez uprawnień i z narkotykami. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie