Reklama Toyota

Rowerowa złodziejka zatrzymana. 24-latka jest znana policji

Policjanci kryminalni zatrzymali 24-letnią rowerową złodziejkę, która w Śremie ukradła w sumie cztery rowery. Amatorka cudzego mienia, która była już wcześniej notowana, za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Policjanci pracujący nad sprawą poszukują jeszcze właściciela jednego odzyskanego jednośladu.

W czerwcu tego roku śremska policja została powiadomiona o kradzieżach kilku rowerów, które w Śremie przed blokami stały w stojakach rowerowych.

Pracujący nad sprawami policjanci kryminalni ustalili, że sprawczynią kradzieży czterech jednośladów jest 24-letnia śremianka.

W dnu, 19 lipca, amatorka cudzego mienia została zatrzymana, usłyszała zarzuty i złożyła wyjaśnienia. Rowerowa złodziejka, która była już wcześniej notowana, za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Odzyskane przez policjantów rowery wrócą do pokrzywdzonych. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą poszukują właściciela jeszcze jednego odzyskanego jednośladu, który padł łupem 24-latki. W komendzie czeka, widoczny na załączonych zdjęciach, rower damski marki Storm, koloru żółtego.

Poprzedni artykułJednego dnia Mołdawianin kradł w marketach w Wolsztynie, Siedlcu i Babimoście
Następny artykułMakabryczna śmierć. Gasił pożar zboża i wtedy zapaliły się jego ubrania