Reklama Toyota

Płonęła trawa przy torach kolejowych. W akcji cztery zastępy straży pożarnej [ZDJĘCIA]

Hubert - wlkp112.pl

W piątek 22 maja o godzinie 17:37 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie odebrał zgłoszenie o pożarze trawy przy torach kolejowych w miejscowości Belęcin. 

Niezwłocznie na miejsce pożaru wysłano po jednym zastępie strażaków ochotników z Tuchorzy, Siedlca, Chobienic oraz Starej Tuchorzy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono, że doszło do pożaru trawy.

| POLECANE – Wypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]

Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej podając prądy wody na palącą się powierzchnie. Do pożary doszło na skutek przejeżdżającego kilka minut wcześniej pociągu relacji Leszno – Zbąszynek.

Spaleniu uległo 10 arów trawy na nasypie kolejowym. Strażacy po godzinie zakończyli działania i wrócili do swoich koszar.

Na miejsce pożaru nie zadysponowano

Hubert - wlkp112.plNagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułOsiemnastolatek bez uprawnień i z narkotykami. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie
Następny artykułNowe zakażania koronawirusem w Polsce w tym 102 nowe osoby w Wielkopolsce