Reklama Toyota

Groźny wypadek dwóch samochodów osobowych. Jeden z pasażerów oddalił się z miejsca zdarzenia (ZDJĘCIA)

Do groźnego wypadku z udziałem Mercedesa i Fiata Punto doszło w poniedziałkowy ranek 8 czerwca na drodze powiatowej Kuślin – Buk. 

| POLECANE – Poważny wypadek. Zderzenie trzech samochodów. Rannych 10 osób w tym kobieta w ciąży

W wyniku zderzenia obydwu pojazdów Mercedes przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na poboczu, z kolei Fiat zablokował drogę ustawiając się w poprzek drogi.

Na miejsce wypadku zadysponowano służby z dwóch powiatów z nowotomyskiego strażaków z OSP Opalenica, OSP Wojnowice oraz Policję. Natomiast z powiatu poznańskiego dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 Poznań. Do wypadku doszło na terenie powiatu poznańskiego.

| POLECANE – Dramatyczna akcja ratunkowa na zawodach wędkarskich. Niestety mężczyzna zmarł (ZDJĘCIA)

Jak informują koledzy z Nowy Tomyśl Nasze Miasto szybko okazało się, że pasażer Fiata Punto z niewiadomych przyczyn oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku zderzenia obydwu pojazdów kierujący Fiatem Punto z obrażeniami kończyn oraz głowy został przetransportowany do szpitala w Nowym Tomyślu. Natomiast osobom podróżującym Mercedesem nic się nie stało. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli na ten czas objazdy.

Poprzedni artykułAlarm bombowy w szkole w Poznaniu. Matury nie przerwano
Następny artykułBył agresywny i pijany. Wybił szybę i uszkodził poszycie drzwi w szynobusie, został zatrzymany