Reklama samochody.pl

Trzy razy w ciągu jednego dnia napadli obsługę lokalu gastronomicznego. Pobili i okradli

Policjanci z Tarnowa Podgórnego zatrzymali 3 mężczyzn, którzy napadli na jeden z punktów gastronomicznych w mieście. Zastraszyli i poturbowali obsługę, zabrali kilkaset złotych i uciekli. Za rozbój grozi im kara do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło, 30 marca. Trzech mężczyzn weszło po południu do jednego z lokali na terenie miasta. Mężczyźni chcieli zamówić jedzenie na wynos. Zaraz po wejściu do lokalu zaczęli się awanturować. Wystraszeni pracownicy uciekli na zaplecze i próbowali zadzwonić na policję. Napastnicy zabrali im telefon i pieniądze które mieli przy sobie, zniszczyli wyposażenie lokalu i uciekli. To nie koniec.

Bandyci dwa razy w krótkich odstępach wracali do lokalu. Pobili i zastraszyli obsługę. Podczas ostatniej wizyty na bandziorów czekali policjanci, którzy zatrzymali dwóch z nich. Trzeci z napastników został zatrzymany w swoim mieszkaniu.

To mieszkańcy Tarnowa Podgórnego w wieku od 30 do 42 lat. Usłyszeli zarzuty rozboju i zniszczenia mienia za co grozi im do 12 lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Poprzedni artykułZamiast siedzieć w domach świetnie się bawili. 11 osób ukaranych przez policję
Następny artykułZłodziej miał wielkiego pecha. Kiedy uciekał z torbami z łupem zauważyli go dzielnicowi