Reklama samochody.pl

Złodziej miał wielkiego pecha. Kiedy uciekał z torbami z łupem zauważyli go dzielnicowi

Dzielnicowi z komendy w Czarnkowie zatrzymali ,,na gorącym uczynku” złodzieja sklepowego. Mężczyzna w jednym z marketów na terenie miasta ukradł artykuły spożywcze i uciekał z wypchanymi łupem torbami. 21-latka odpowie za kradzież.

Do zdarzenia doszło w dniu, 31 marca. Czarnkowscy dzielnicowi patrolując teren miasta, w rejonie ul. Rybaki zauważyli biegnącego mężczyznę. Biegł z trzema torbami wypchanymi artykułami spożywczymi. Niecodzienne zachowanie mężczyzny zainteresowało policjantów tym bardziej, że 21-letni mieszkaniec Czarnkowa jest dość dobrze znany policji.

Mężczyzna miał na swoim koncie kilka kradzieży. Policjanci ruszyli się za nim w pościg. Po chwili zatrzymali zdziwionego widokiem policjantów 21-latka. Dzielnicowi znaleźli w reklamówkach mężczyzny kilkanaście kaw i kilkadziesiąt czekoladek o wartości ponad 850 zł. 21-latek wyjaśnił policjantom, że „chwilę temu” ukradł je z marketu. Towar wrócił na półki sklepowe, a 21-latek trafił na komendę. Teraz czeka go kolejna sprawa dotycząca kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTrzy razy w ciągu jednego dnia napadli obsługę lokalu gastronomicznego. Pobili i okradli
Następny artykułGroźne potrącenie w Kaszczorze. Wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego