Reklama Toyota

Dramatyczna akcja na przystanku. Policjanci reanimowali młodego mężczyznę

Policjanci z komisariatu Poznań – Jeżyce, sierż. Sebastian Flisiak oraz post. Wiktoria Kaczmarek

25-letni mężczyzna czekając na tramwaj na przystanku w Poznaniu nagle stracił przytomność. Na ratunek ruszyli policjanci. Po reanimacji udało się przywrócić czynności życiowe. 25-latek przytomny został przekazany załodze karetki pogotowia.

Do zdarzenia doszło, 21 stycznia. Policjanci z komisariatu Poznań – Jeżyce, sierż. Sebastian Flisiak oraz post. Wiktoria Kaczmarek dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który czekając na przystanku tramwajowym w centrum Poznania, nagle stracił przytomność.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce interwencji. Zauważyli leżącego na ziemi młodego mężczyznę. Funkcjonariusze próbowali dowiedzieć się od niego co się wydarzyło. Udzielane odpowiedzi były zdawkowe i niezrozumiałe. Dodatkowo puls poszkodowanego był słabo wyczuwalny, a po chwili czynności życiowe ustały.

Post. Kaczmarek natychmiast rozpoczęła reanimację. Podjęte przez policjantów działania przyniosły pozytywny efekt i po chwili ponownie wyczuli u mężczyzny puls.

Funkcjonariusze w trakcie oczekiwania na przyjazd załogi pogotowia ratunkowego przez cały czas monitorowali czynności życiowe 25-latka.

Ratownicy zgodnie oświadczyli, że zdecydowane i szybkie działanie policjantów uratowało życie mężczyzny. Trafił on pod opiekę lekarzy.

Poprzedni artykułKoronawirus. Padł rekord. Mamy ponad 53 tysiące nowych zakażeń
Następny artykułNieodpowiedzialny kierowca. Wyprzedzał tuż przed przejściem dla pieszych. Dostał tysiąc złotych mandatu