Reklama samochody.pl

Sześć pojazdów zderzyło się między Piłą, a Krajenką. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

W dniu 29 kwietnia br. o godz. 13.26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 188 w okolicach m. Krajenka.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z JRG Złotów oraz z jednostki OSP Krajenka. Po dojeździe potwierdzono, że łącznie doszło do zderzenia sześciu pojazdów w tym samochodu ciężarowego wraz z przyczepą przewożącą ładunek drewna, trzech pojazdów dostawczych oraz dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało dziesięć osób, z których trzem ze względu na powstałe obrażenia strażacy niezwłocznie udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy i następnie przekazali przybyłym zespołom ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań dany odcinek drogi wojewódzkiej był wyłączony z ruchu drogowego a Policja wyznaczyła stosowne objazdy.

Łącznie w trwających blisko cztery godziny działaniach zaangażowanych było pięć zastępów PSP i OSP a całość koordynowała grupa operacyjna komendanta powiatowego PSP przy wsparciu Policji, Pogotowia Ratunkowego i służb Pomocy Drogowej.

Opracowanie: st. kpt. Krzysztof Olczak
Zdjęcia: KP PSP w Złotowie

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w Starej Wiśniewce. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)
Następny artykułZagrożenie w terminalu przeładunkowym gazu LPG w Krzyżu Wielkopolskim (ZDJĘCIA)