Reklama samochody.pl

Ciężarówka wpadła w poślizg i roztrzaskała się o barierki

Do tragicznie wyglądającego zdarzenia doszło 17 lutego kilka minut po godzinie 23:00. W zgłoszeniu jakie otrzymał dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Złotowie była informacja, że w zdarzeniu wzięły udział również dwa samochody osobowe.

Wypadek miał miejsce na DW 188 pomiędzy Jastrowiem, a miejscowością Górzna. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Złotów oraz OSP Jastrowie. W chwili przybycia służb na miejsce zdarzenia droga była całkowicie zablokowana przez ciężarówkę, która wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne przez złe warunki pogodowe. Kierowca sam opuścił pojazd nie odnosząc poważnych obrażeń.

Przed rozbitą ciężarówką zderzyły się jeszcze dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowało troje osób. Po przebadaniu tych osób przez ZRM nie było konieczności transportowania nikogo do szpitala.

Droga na tym odcinku została całkowicie zablokowana, strażacy zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych i oświetlili teren działań. Na miejsce wezwano również służby pomocy drogowej czyli piaskarkę i dźwig. Po usunięciu pojazdów z drogi, usunięto resztki powypadkowe i przywrócono ruch.

Działania trwały ponad 5 godzin.

Foto: Czytelnik.

Poprzedni artykułRozbity gang, który wyłudził dziesiątki milionów na lewym handlu olejami roślinnymi. Zatrzymano 12 osób
Następny artykułHorror na drodze. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Zginęła jedna osoba (ZDJĘCIA)