Reklama samochody.pl

Jedni stali w grupie, drudzy za blisko siebie. Dostali mandaty

fot. Mat. policji

Policjanci w Gnieźnie wystawili pierwsze mandaty osobom, który nie stosowały się do nowych przepisów dotyczących walki z koronawirusem.

Niestety mimo apeli i ostrzeżeń w Wielkopolsce policjanci wystawili pierwsze mandaty za łamanie nowych regulacji dotyczących walki z koronawirusem. Jednym z takich przypadków było Gniezno. Policjanci zauważyli pięciu mężczyzn, którzy stali razem na jednej z ulic. Nie zareagowali na polecenia rozejścia się do domów. Każdy z nich został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

W Opatówku w pow. kaliskim, funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn stojących za blisko siebie. Zwrócili im uwagę. Gdy przejeżdżali koło nich po kilku minutach, osoby te nadal nie zachowywały bezpiecznej odległości ponieważ akurat w tym momencie musiały częstować się papierosami… Obaj zostali ukarani mandatami.

Przypominamy, że należy bezwzględnie stosować się do nowych przepisów. To najskuteczniejszy sposób aby opanować stan epidemii w naszym kraju. Policjanci będą stanowczo reagować na przypadki niestosowania się do obowiązujących regulacji!

Poprzedni artykułTrzy osoby zmarły w szpitalu na Szwajcarskiej. Wszystkie były zakażone koronawirusem
Następny artykułDwaj złodzieje okradli firmę na 50 tys. zł. Są już w rękach policji