Reklama samochody.pl

Dwaj złodzieje okradli firmę na 50 tys. zł. Są już w rękach policji

Policjanci z komisariatu w Wyrzysku wspólnie z pilskimi kryminalnymi zatrzymali trzech mieszkańców gminy Pobiedziska w wieku 30-40 lat. Mężczyźni w dniu, 21 marca, w Miasteczku Krajeńskim włamali się na teren firmy. Ukradli rzeczy warte 50 tys. zł. Łupem włamywaczy padły m.in. specjalistyczne narzędzia i transformator. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wyrzysk przyjęli zawiadomienie o włamaniu do jeden z firm znajdujących się na terenie Miasteczka Krajeńskiego. Sprawcy z terenu budowy oraz znajdujących się tam kontenerów ukradli różnego rodzaju specjalistycznego sprzętu i narzędzi oraz transformatora o wartości ponad 50 tys. zł. Policjanci z Wyrzysk oraz wydziału kryminalnego zajęli się poszukiwaniem włamywaczy.

Funkcjonariusze po przeanalizowaniu zebranych informacji w sprawie wpadli na trop sprawców, którymi okazali się trzej mężczyźni spoza powiatu pilskiego. Włamywacze zostali zatrzymani na terenie gminy Pobiedziska. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni przyznali się do popełnionego czynu. Zdecydowana większość skradzionego mienia została odzyskana. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułJedni stali w grupie, drudzy za blisko siebie. Dostali mandaty
Następny artykułPrzyjechali… pospacerować po Gnieźnie. Wszyscy dostali mandaty