Reklama Toyota

Pirat drogowy. Zarobił 30 punktów karnych i stracił prawko. Musi zapłacić 4 tysiące złotych mandatu (wideo)

Mundurowi wojewódzkiej grupy SPEED interweniowali wobec „pirata drogowego”. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 80 km/h, a także wyprzedzał na przejściu dla pieszych.

Policjanci z grupy SPEED podczas codziennej służby wielokrotnie ujawniają przekroczenia prędkości. Niestety, nadal na drogach także województwa łódzkiego nie brakuje amatorów szybkiej, a zarazem niebezpiecznej jazdy. Tak też było i w tym przypadku gdzie 27 lutego 2023 roku będąc na drodze W708 w miejscowości Kębliny mundurowi zauważyli, że kierującemu Audi ewidentnie bardzo się śpieszy. Pojazd poruszał się prędkością 130 km/h w obszarze zabudowanym, co więcej kierujący wyprzedzał inne auto na przejściu dla pieszych. Za kierownicą siedział 27-letni mieszkaniec Ozorkowa. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na jego konto wpłynęło, aż 30 punktów karnych. Funkcjonariusze ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 4 tysięcy złotych i zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci przypominają !

Prędkość i pośpiech nigdy nie była i nigdy nie będzie dobrym doradcą na drodze. Apelujemy do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie jej do obowiązujących przepisów.

Poprzedni artykułFiatem uderzył w drzewo i dachował. Siła była potężna…z auta wypadł silnik (zdjęcia)
Następny artykułPijana zakonnica jeździła ulicami Wolsztyna. Miała 1,66 promila alkoholu