Reklama Toyota

Horror na torach. Zginęły trzy osoby. Dziecko walczy o życie (ZDJĘCIA)

fot. telewizja KTK

Do dramatycznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym, w którym śmierć na miejscu poniosły trzy osoby doszło w sobotę 29 maja, Martianach między Giżyckiem a Kętrzynem województwie warmińsko-mazurskim. 

Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Konieczne było również wezwanie na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W momencie, gdy pierwsze służby przybyły na miejsce zdarzenia, w pojeździe znajdowały się cztery osoby (trójka dorosłych mężczyzn oraz 12-letnie dziecko). Strażacy natychmiast za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do poszkodowanych osób. Niestety po wykonaniu dostępu przez strażaków, bilans wypadku okazał się być bardzo tragiczny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon u trzech mężczyzn.

Natomiast 12-letnie dziecko zostało, które po wydostaniu z wraku auta, nieprzytomne zostało przekazane załodze karetki pogotowia, gdzie po ustabilizowaniu jego stanu został przetransportowany śmigłowcem  Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie.

Wszystkie okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Poprzedni artykułWypadek dwóch samochodów na DW 436. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmierć w płomieniach. W pożarze spłonęły dwie osoby (ZDJĘCIA)