Reklama samochody.pl

Dzieci okradły ciocię podczas wakacji. Zabrały jej majątek

Policjanci prowadzili czynności w sprawie kradzieży 25 tys. zł. Ze wstępnych informacji wynikało, że dwie nieletnie podczas pobytu u ciotki okradły ją. Okazało się również, że jedna z nich, 15-latka ma związek z jeszcze jedną kradzieżą podczas wakacyjnego pobytu u ciotki.

Policjanci z wydziału profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z Woli otrzymali informację, która dotyczyła dwóch nieletnich w wieku 13 lat i 15 lat. Chodziło o kradzież pieniędzy.

Ze wstępnych informacji wynikało, że 15-lat podczas wakacyjnego pobytu u ciotki miała dokonać kradzieży jej oszczędności. Ukradła jej ponad 25 tysięcy zł.

Za skradzione ciotce pieniądze 15-latka kupiła biżuterię i wydała je na inne bieżące potrzeby. Okazało się również, że podczas wcześniejszej wizyty u ciotki 15-latka wraz z siostrą miały skraść pieniądze w kwocie 4 tysięcy zł.

Policjanci przeprowadzili w tej sprawie czynności i odzyskali część skradzionych  pieniędzy oraz rzeczy, które za nie zostały kupione. Materiały sprawy, które zostały zgromadzone zostały przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Poprzedni artykułNajstarszy w Polsce „odbierak” zatrzymany. Dostał torbę pociętych papierków
Następny artykułAkcja drogówki „Stop-drift”. Ponad 50 mandatów