Reklama samochody.pl

Zrobił zakupy w markecie, a potem poinformował obsługę, że parkując uderzył w ścianę. 78-latek był pijany

Ponad półtora promila alkoholu wydmuchał miał kierujący VolkswagenemPolo, 78-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Senior wpadł w Mechlinie. Tam wszedł do sklepu i najpierw zrobił zakupy. Następnie poinformował obsługę marketu o tym, że kiedy zaparkować przed budynkiem, to uszkodził elewację sklepu. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. O godz. 12.20, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że w Mechlinie kierujący Volkswagenem Polo uderzył w mur niszcząc elewację sklepu.

Sprawą zajęli się policjanci drogówki. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący Volkswagenem, 78-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, chciał zaparkować przed marketem. Wtedy uderzył w ścianę niszcząc w elewację budynku.

Po czym pijany senior wszedł do sklepu, zrobił zakupy, a następnie poinformował obsługę marketu, co się stało, kiedy parkował.

Ostatecznie, kiedy przyjechali policjanci okazało się, że senior miał ponad półtora promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Poprzedni artykułWjechał BMW do stawu. Przemoczony chciał uciec. Wydmuchał aż trzy promile
Następny artykułUciekał policji bo ma kilka sądowych zakazów prowadzenia. Stanie przed sądem. Dostał mandaty na 5,4 tys. zł