Reklama samochody.pl

Zobaczyli policję i zaczęli się nerwowo zachowywać. Powodem było to, co jeden z nich miał w kieszeni

We wtorek, 24 maja wieczorem funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zostali skierowani do Ujścia, gdzie przeprowadzili interwencję. Po jej zakończeniu, na jednej z ujskich ulic zauważyli stojący pojazd marki Ford, w którym siedziało dwóch mężczyzn.

Na widok przejeżdżającego radiowozu jeden z nich zgasił wewnętrzne światła, a drugi próbował coś schować. Policjanci postanowili poznać powody, dla których młodzi mężczyźni zachowali się w taki właśnie sposób.

Już od pierwszych chwil legitymowania mundurowi zauważyli, że jeden z mężczyzn był bardzo pobudzony i nerwowy, a jego źrenice znacznie rozszerzone.

Takie zachowanie było podstawą do przeprowadzenia szczegółowej kontroli. Policjanci sprawdzili pojazd oraz dwie przebywające w nim osoby. Mężczyzną, którego zachowanie było podejrzane okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Ujście. Kontrola wykazała, że miał w kieszeni woreczek strunowy z zawartością ponad 10 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie amfetaminy jest zagrożone karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułNagle wyciągnął broń i wycelował w ekipę karetki pogotowia ratunkowego (FILM Z INTERWENCJI)
Następny artykułPożyczył samochód od kolegi i pojechał nim kraść. Fanty ukrył na posesji znajomego… bez jego wiedzy