Reklama Toyota

Złodzieje wpadli z kradzionymi butlami gazowymi. Wcześniej okradli też altanki w Pile

Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali trzech mieszkańców Piły. Mężczyźni odpowiedzą za włamanie do jednej z firm i kradzież butli gazowych o wartości blisko 2 tys. zł. Dodatkowo odpowiedzą za włamania do altanek na ogródkach działkowych. Grozi im kara do 10 lat.

Policjanci kryminalni z pilskiej komendy podczas pełnienia służby na terenie Piły, na obrzeżach miasta zauważyli samochód osobowy, a przy nim trzech mężczyzn. Na widok śledczych mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać, przekładając jakieś przedmioty w bagażniku. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić co się dzieje przy aucie.

Kryminalni znaleźli w bagażniku butle gazowe, które jak się okazało zostały skradzione. Policjanci zabezpieczyli butle, a złodzieje trafili prosto do policyjnego aresztu. Mężczyźni przyznali się do włamania do jednej z pilskich firm i kradzieży z niej butli gazowych o wartości blisko 2 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili dodatkowo, że zatrzymani mieszkańcy Piły w wieku od 19 do 44 lat włamali się także do pięciu altanek znajdujących się na terenie Piły. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułKoronawirus. 59-latka złamała kwarantannę, bo… poszła na zakupy
Następny artykułPolicja szuka młodych złodziei z galerii i publikuje ich wizerunki (ZDJĘCIA)