Zgwałcił dziecko. Poszukiwany pedofili przed policjantami schował się w piwnicy

Policjanci zatrzymali 30-latka z Lublina. Pedofil był poszukiwany listem gończym za seksualne wykorzystanie małoletniej. Do odbycia ma karę dwóch lat i miesiąca więzienia. 30-latek trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z Lublina ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 30-latka. W czwartek, 1 lutego, zatrzymali pedofilia na terenie Lublina. Poszukiwany przed policjantami ukrył się w piwnicy. Mężczyzna poszukiwany był od października ub.r.

30-latek poszukiwany był za seksualne wykorzystanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Został skazany za to przestępstwo i do odsiadki ma dwa lata i miesiąc więzienia. 30-latek już trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

To już kolejny w ostatnim czasie zatrzymany przez lubelskich „łowców głów” mężczyzna poszukiwany za przestępstwa o charakterze pedofilskim. Pod koniec stycznia poszukiwacze zatrzymali 37-latka, który poszukiwany był za to, że za pośrednictwem Internetu składał dziewczynkom poniżej 15 roku życia propozycje dokonania innej czynności seksualnej, jak również przesyłał im treści pornograficzne.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. BMW uderzyło w betonowy przepust. Nie żyje nastoletni kierowca (ZDJĘCIA)
Następny artykułPluł na krzyż. Rozkładał w kościele kartki z bluźnierczymi treściami