Reklama Toyota

Wbiła byłem partnerowi nóż w brzuch i zadzwoniła po policję. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Wbiła byłem partnerowi nóż w brzuch i zadzwoniła po policję.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami podczas awantury domowej. Pokrzywdzony 47-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Była partnerka została zatrzymana. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi jej kara do 15 lat więzienia.

W miniony czwartek łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od 40-letniej kobiety, która powiedziała że podczas szarpaniny z byłym partnerem wbił mu nóż w brzuch. W rozmowie ze zgłaszającą policjanci ustalili, że 40-latka i jej 47-letni były partner wykonywali prace porządkowe. Pili też razem alkohol.

Po libacji doszło między nimi do awantury. Wtedy 40-latka zadała mężczyźnie cios nożem w okolice podbrzusza. Ranny mężczyzna wyszedł z domu byłej partnerki.

Policjanci pojechali do mieszkania 47-latka. Zastali go w ciężkim stanie leżącego na łóżku. Przystąpili do udzielania mu pierwszej pomocy i monitorowali czynności życiowe do przybycia pogotowia ratunkowego. Pokrzywdzony w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.

Kobieta wydmuchała dwa promile alkoholu. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Prokurator postawił jej zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zastosował wobec podejrzanej areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Grozi jej kara do 15 lat więzienia.

Poprzedni artykułMiał aż trzy promile alkoholu. Wjechał audi do rowu i uciekł
Następny artykułBił synka za karę skórzanym pasem. Ślady pobicia zauważono w przedszkolu