Reklama samochody.pl

Zderzenie dwóch pojazdów w Wolsztynie. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Wolsztyńscy strażacy wracający z interwencji najechali na zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów. Jak się okazało jedna osoba została ranna. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 21 lutego około godziny 13:00. Strażacy zawodowi z Wolsztyna jadąc z interwencji najechali na zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych w Wolsztynie na ulicy Poniatowskiego. Po przekazaniu informacji do wolsztyńskiej komendy straży pożarnej, dyżurny wysłał wóz ratowniczo-gaśniczy z Wolsztyna, zastęp ochotników z Obry, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Wolsztyna ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat mieszkanka Obry, najechała na tył drugiego samochodu osobowego marki Toyota, kierująca również to mieszkanka Obry.

Kierująca Toyotą kobieta została ranna, ale jej obrażenia nie zagrażają życiu. Natomiast kierująca Fiatem sprawczyni całego zdarzenia została ukarana przez mundurowych mandatem karnym w wysokości 1110 złotych. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

foto. Natalia Krawczyk - Wolsztynnaszemiasto.pl
Poprzedni artykułKompletny brak wyobraźni. Miał zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo to wsiadł za kierownice. Był pijany
Następny artykułPędził jak wariat. Tam były dzieci. Policja nie mogła postąpić inaczej