Reklama Toyota

Wypadek z udziałem radiowozu. Pięć osób w tym dwójka dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA]

Wczoraj w sobotę 9 maja około godziny 15:15 w miejscowości Krosinko pod Poznaniem służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych. 

Po dojeździe na miejsce służb potwierdzono zgłoszenie, a zarazem zastano radiowóz policyjny którym podróżowało dwóch policjantów z Komisariatu Policji w Mosinie, który brał udział w zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki Opel Astra zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z oznakowanym radiowozem policji. Łącznie w zdarzeniu udział brało pięć osób dwóch policjantów, kobieta oraz dwójka dzieci.

Wszystkie te osoby trafiły do szpitala na badania konsultacyjne, żeby sprawdzić czy nikomu nic poważnego się nie stało. Jak się okazało najważniejszy uraz to uraz palca kobiety.

Sprawczyni została ukarana przez policjantów mandatem karnym.


Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułWypadek z udziałem dwóch samochodów [ZDJĘCIA]
Następny artykułDramatyczna akcja. Strażacy ratowali człowieka