Reklama Toyota

Wypadek. Motorowerzysta trzasnął w volkswagena, bo zajechał mu drogę. Kierowca nie ma prawa jazdy (FILM)

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę, 10 października, około godz. 16.20 w miejscowości Gołaszyn na wiadukcie. Kierujący volkswagenem golfem zajechał drogę motorowerzyście. Poważnie ranny 49-latek trafił do szpitala.

Kierowca volkswagena golfa nie zastosował się do znaku „stop” i nie zatrzymał pojazdu. W rezultacie zajechał drogę prawidłowo jadącemu motorowerzyście. Doszło do zderzenia. Na miejsce wypadku szybko dostały służby ratunkowe.

49-letni mieszkaniec gminy Bojanowo jadący motorowerem został poważnie ranny. Trafił do szpitala. Ma złamaną kość w nadgarstku oraz w dłoni u prawej ręki, doznał również uszkodzenia rzepki w prawym kolanie.

Kierowcą volkswagena nie powinien prowadzić. 44-letni mieszkaniec Rawicza nie ma prawa jazdy. Wkrótce 44-latek stanie przed sądem i odpowie za spowodowanie wypadku. Nie uniknie również konsekwencji za kierowanie bez wymaganych uprawnień.

Poprzedni artykułŚmierć na torach. Chciała ominąć rogatki uderzyła oplem w pociąg . Kobieta zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)
Następny artykułMakabra. Pijany Ukrainiec potrącił dwie osoby na przejściu. Jedna zmarła, druga leży w szpitalu