Reklama Toyota

Był pijany i dziwnie się zachowywał. Za kierownicą 33-letni Ukrainiec

Policjant ruchu drogowego w czasie wolnym zauważył kierowcę, którego zachowanie odbiegało od normy. Nie mógł być obojętny wobec sytuacji jaką zauważył na drodze. Szybko przekonał się co było tego powodem.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło 29 lipca br około godz.13.30 na drodze wojewódzkiej 434 pomiędzy Jagodnią i Krobią. Jechał nią policjant będący po służbie, a który na co dzień służy w rawickiej jednostce Policji w Wydziale Ruchu Drogowego. Funkcjonariusz zauważył audi stojące na poboczu i dwoje osób znajdujących się przy aucie. Mężczyzna gwałtownie gestykulował, co sprawiało wrażenie, że kłóci się z kobietą. Policjant zwolnił aby przyjrzeć się zaistniałej sytuacji, po minięciu audi zauważył we wstecznym lusterku, jak mężczyzna wsiada do audi i gwałtownie nim cofa, co skończyło się wjechaniem samochodu do rowu.

Policjant mimo że był na wolnym nie mógł być obojętny wobec sytuacji jaką zauważył zawrócił, aby sprawdzić, czy kierowcy nic się nie stało. Szybko dowiedział się co byo tego powodem. Wyczuł od mężczyzny silną woń alkoholu, wezwał kolegów pełniących służbę. Badanie stanu trzeźwości u mężczyzny, 33-letniego obywatela Ukrainy, wykazało ponad jeden promil alkoholu.

Mężczyźnie odebrano uprawnienia, auto zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Odpowie również w sądzie za popełnione przestępstwo.

Poprzedni artykułKompletnie pijany ojciec zajmował się dziećmi. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu
Następny artykułMisja Grecja. Wolsztyńscy strażacy już w domu (ZDJĘCIA,WIDEO)