Reklama Toyota

Wypadek. Dwóch samochodów w Kamieńcu. Pięć osób rannych (ZDJĘCIA)

Dziś we wtorek, 23 czerwca około godziny 6:20 w miejscowości Kamieniec w powiecie grodziskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej numer 308.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Jednostki Ratiwniczo – Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z OSP Kamieniec, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dojedzie na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie, a zarazem zastano dwa samochody jeden bus oraz dostawczy, które znajdowały się rozbite na środku drogi.

Na skrzyżowaniu drogi w kierunku na Karczewo doszło do wymuszenia pierwszeństwa przez jednego z kierowców, po czym doszło do zderzenia obydwu pojazdów marki Renault Trafic oraz Fiat

Łącznie w zdarzeniu poszkodowanych zostało pięć osób mieszkańcy powiatu Grodziskiego oraz Kościańskiego. Wszystkie z nich zostały przetransportowane do szpitala. Najciężej ranna została kobieta, która doznała między innymi uszkodzeń kręgosłupa.

Na całe szczęście obrażenia wszystkich osób rannych w zdarzeniu okazały się być poniżej siedmiu dni. W związku z tym, policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję drogową.

Foto : OSP Kamieniec

Poprzedni artykułWypadek. Zderzenie dwóch samochodów. Ranne dziecko (ZDJĘCIA)
Następny artykułKolizja dwóch samochodów na drodze krajowej numer 32 w Rostarzewie (ZDJĘCIA)