Reklama samochody.pl

Tragedia w Grodzisku Wielkopolskim. Seatem uderzył w drzewo. Kierowca zaginął na miejscu (ZDJĘCIA)

foto. PSP Grodzisk Wlkp.

Tragedia w Grodzisku Wielkopolskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca pomimo reanimacji zginął na miejscu.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę 13 marca chwilę po godzinie 23:00. Wówczas grodziskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Kościańskiej w Grodzisku Wielkopolskim. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb okazało się, że samochód osobowy marki Seat Arosa uderzył w drzewo.

Na ten moment przyczyny wypadku są nieustalone. Kierujący mężczyzna 62-letni mieszkaniec Gminy Grodzisk z niewyjaśnionych dotąd przyczyny jechał w kierunku Grodziska i wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji zmarł na miejscu – informuje portal wlkp112.pl sierż. Krystian Kawala Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim

Pojazd został zabezpieczony do dalszego postępowania. Sytuacja jest rozwojowa. Nie wykluczamy czy to było samobójstwo czy tez nieopanowanie przez siebie prowadzonego pojazdu – dodaje Kawala

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, ewakuacji rannego mężczyzny na zewnątrz pojazdu oraz udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy w celu przywrócenia funkcji życiowych.

Na miejscu tragedii pracowali strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotnicy z Grodziska Wielkopolskiego, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz prokurator.

Foto OSP Grodzisk Wielkopolski

Foto. PSP Grodzisk Wielkopolski

Poprzedni artykułTragedia. Kompletnie pijany 28-latek hondą staranował volkswagena. Zginęła pasażerka
Następny artykułStraszne. Kobieta i 2-letnie dziecko zginęli w tragicznym wypadku