Reklama Toyota

Kolizja dwóch samochodów na drodze krajowej numer 32 w Rostarzewie (ZDJĘCIA)

We wtorek, 23 czerwca służby ratunkowe z Grodziska Wielkopolskiego zostały powiadomione wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej numer 32 w Rostarzewie 

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb zastano dwa samochody osobowe, które blokowały jeden z pasów jezdni. Jak się okazało w obydwu pojazdach łącznie podróżowały trzy osoby, w jednym z nich znajdowało się małe dziecko. Jak poinformował Nasz portal st.kpt.Marcin Nowak oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim – Wszystkim podróżującym nic się nie stało. Nie wymagali oni hospitalizacji. 

Z formatki, która wpłynęła do policjantów z Grodziska Wielkopolskiego wynikało, że osoby biorące udział w zdarzeniu nie potrzebują pomocy medycznej – mówi Naszemu portalowi kom.Kamil Sikorski z KPP Grodzisk Wielkopolski. 

Uczestnicy zdarzenia zażyczyli sobie obsługę patrolu policyjnego – dodaje Sikorski. 

Do działań straży pożarnej na miejscu należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wsparcie psychiczne dla osób biorących udział w zdarzeniu oraz usunięcie pozostałości po kolizyjnych.

Na czas prowadzonych czynności droga krajowa 32 w kierunku Wolsztyna była całkowicie zablokowana. Ruch na trasie wznowiono około godziny 17:30.

Na miejscu pracowali strażacy z powiatu wolsztyńskiego JRG Wolsztyn, z powiatu grodziskiego JRG Grodzisk Wielkopolski, OSP Rostarzewo oraz jeden patrol policji.

Poprzedni artykułWypadek. Dwóch samochodów w Kamieńcu. Pięć osób rannych (ZDJĘCIA)
Następny artykułTragedia. Utonęła kobieta. Na miejscu pracują policjanci (ZDJĘCIA)