Reklama samochody.pl

Wolsztyńska policja szuka złodziei.Kradzież w firmie i na stacji benzynowej

W nocy z niedzieli na poniedziałek okradziono stację paliw w Berzynie. Zginęły pieniądze, policja nie zdradza na razie w jakich okolicznościach i w jakiej kwocie. Trwają czynności wyjaśniające. Funkcjonariusze poszukują też sprawcy lub sprawców włamania do firmy w Krutli.

Włamanie w Krutli miało miejsce w nocy z 1 na 2 maja. Nieznani sprawcy zerwali kłódkę w drzwiach pomieszczenia przedsiębiorstwa i w ten sposób dostali się do wnętrza. Ukradli znajdujące się tam narzędzia i przewody elektryczne. Straty zostały oszacowane na 6 tys. 400 złotych.

– Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Teraz prowadzimy czynności ukierunkowane na ustalenie sprawców i odzyskanie skradzionego mienia – informuje Wojciech Adamczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Dzisiaj w nocy (z 3 na 4 maja) okradziono stację paliw w Berzynie. Zginęły pieniądze z pomieszczenia biurowego. O kwocie i okolicznościach kradzieży policja na razie nie informuje. – Na miejscu prowadzone są czynności wyjaśniające – dodaje Adamczyk.

O tym zdarzeniu poinformujemy niebawem!

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112

Poprzedni artykułZnów płonęła trawa. W akcji osiem zastępów straży pożarnej [ZDJĘCIA]
Następny artykułOstatnie pożegnanie śp.Druha Jana Ślebiody