Reklama samochody.pl

Plama substancji ropopochodnej na drodze krajowej numer 32

Dziś, w niedzielę, 5 lipca około godziny 12:43 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie odebrał zgłoszenie o planie substancji ropopochodnej na drodze krajowej numer 32. 

Plama znajdowała się w miejscowości Karpikco na rondzie w kierunku Poznania. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp strażaków z Jednostki Ratiwniczo – Gaśniczej z Wolsztyna oraz jeden patrol polojci. Na czas prowadzonych czynności przez policjantów ruch był utrudniony.

Działania zakończono około godziny 13:20

Kilka minut po zgłoszeniu w Wolsztynie do Grodziska Wielkopolskiego również wpłynęło zgłoszenie o planie substancji ropopochodnej w miejscowości Ruchocice. Na miejsce skierowano jeden zastęp strażaków ochotników z Rakoniewic. Na miejscu potrzebna była również pomoc zespołu ratownictwa medycznego, ponieważ rowerzysta wpadł w poślizg na plamie oleju i przewrócił się. Patrol policji również pojawił się na miejscu.

Poprzedni artykułDramat. Nadia żyje w piekle bólu! Walczymy z czasem i błagamy o ratunek!
Następny artykułMarcelek właśnie zakończył leczenie nowotworu w USA. Rezonans kręgosłupa i główki nic nie wykazał. Chłopiec może wracać do domu