Reklama Toyota

Ukrainiec wyciągnął nóż i groził śmiercią swojej partnerce

Grodziscy kryminalni zatrzymali 42-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o kierowanie gróźb karalnych do swojej 38-letniej partnerki. Mężczyzna postanowieniem grodziskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Sytuacja związana z przedstawionym mężczyźnie zarzutem rozpoczęła się w kwietniu br. 42-latek diametralnie zmienił podejście do swojej partnerki. Wielokrotnie pijany nie potrafił kontrolować swoich emocji.

Kierował obelżywe słowa do swojej partnerki oraz jej matki w obecności dziecka. Treść rozmów z biegiem czasu eskalowała do poziomu gróźb, a punktem zwrotnym w życiu 38-letniej obywatelki Ukrainy była sytuacja, kiedy jej partner w trakcie kolejnej awantury wyciągnął nóż i groził jej pozbawieniem życia.

Kobieta w obawie o bezpieczeństwo własne i swoich najbliższych złożyła stosowne zawiadomienie. Efektem współpracy organów ścigania było zatrzymanie mężczyzny oraz przedstawienie mu zarzutów.

Podczas posiedzenia sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa kodeks karny przewiduję karę do dwóch lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykuł19-latek hodował w domu grzybki halucynki (ZDJĘCIA)
Następny artykułPrzyjechali z Poznania kraść alkohole w marketach w Śremie. Na swoim audi mieli tablice od volkswagena