Reklama e-mundur.pl

Był poszukiwany. Miał trafić do więzienia za unikanie płacenia alimentów. Pijany volkswagenem uderzył w bramę

Policjanci śremskiej drogówki zatrzymali 40-letniego śremianina, który kierował volkswagenem mając ponad trzy promile alkoholu. Uderzył w ogrodzenie posesji. Okazało się też, że mężczyzna jest poszukiwany, ponieważ nie zgłosił się do odbycia kary więzienia.

W piątek, 9 października, o godz. 18.58, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że w Śremie, w starej części miasta, pijany kierowca wjechał w bramę. Sprawą zajęli się policjanci drogówki. Z ich ustaleń wynika, że 40-letni śremianin kierował volkswagenem mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie i uderzył w ogrodzenie posesji. Ponadto okazało się, że pijany kierujący jest też osobą poszukiwaną, ponieważ nie zgłaszał się do odbycia kary więzienia za unikanie płacenia alimentów.

Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie nieodpowiedzialnemu 40-latkowi prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do aresztu śledczego w Poznaniu, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Poza tym czeka go kolejna sprawa w sądzie za prowadzenie po pijanemu.