Reklama Toyota

Pobili mężczyznę w markecie, bo myśleli, że ma romans z żoną jednego z nich

Śremscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu konińskiego, którzy w markecie pobili mieszkańca Śremu. Sprawcy podejrzewali, że śremianin ma romans z żoną jednego z nich. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło, 2 maja, po południu. Dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w jednym z marketów w Śremie doszło do pobicia mężczyzny.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci patrolówki i dzielnicowi. Mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu konińskiego, z których jeden miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a drugi był trzeźwy. Z policyjnych ustaleń wynikało, że sprawcy na terenie sklepu uderzali śremianina pięściami po całym ciele.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że mieszkańcy powiatu konińskiego pobili mieszkańca Śremu, ponieważ podejrzewali, że ma on romans z żoną jednego z nich.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Sprawcom grożą kary po 3 lata więzienia.

Poprzedni artykułCo za koszmar. – Jesteśmy nad Bugiem samochodem i topimy się – krzyczała kobieta przez telefon (ZDJĘCIA)
Następny artykułUkradł rower 11-latka. Szuka go policja. Rower był prezentem dla dziecka