Reklama samochody.pl

Ukradł rower 11-latka. Szuka go policja. Rower był prezentem dla dziecka

Ukradł rower 11-latka. Szuka go policja.

Policjanci z komisariatu Poznań-Stare Miasto poszukują sprawcy kradzieży roweru, który należał do 11-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło, 23 marca, w centrum Poznania. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta poszukują sprawcy, który ukradł rower 11-latkowi. Jak ustalili policjanci. W dniu, 17 marca, chłopiec przypiął swój rower oraz rower swojej mamy do znaku drogowego w rejonie szkoły podstawowej przy ul. Ratajczaka w Poznaniu i poszedł na lekcje. Po ich zakończeniu, wrócił tramwajem do domu.

Funkcjonariusze ustalili, że jednoślady były tam zaparkowane kilka dni, a  23 marca br. około godz. 17.50 doszło do kradzieży jednego z nich.

Sprawca zauważył, że rower marki BTWIN Rockrider, jest nie do końca poprawnie zabezpieczony, ukradł go i odjechał. Osoba, której wizerunek został opublikowany może mieć związek z tą sprawą.

Jak się okazało, rower był prezentem dla chłopca, który otrzymał od bliskich.

Policja prosi osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia  o kontakt z policjantami z komisariatu Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 124-35 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124-11 czynnym całodobowo.

Poprzedni artykułPobili mężczyznę w markecie, bo myśleli, że ma romans z żoną jednego z nich
Następny artykułMałżeństwo z Leszna oszukiwało ludzi z całej Polski