Reklama samochody.pl

Ukradł 26 ton węgla, przewiózł to wszystko fiatem seicento (ZDJĘCIA)

Przez prawie rok czasu kradł eko-groszku wywożąc go w swoim fiatem seicento. Ukradł w sumie 26 ton węgla o wartości 63 tys. zł.

Dzielnicowi posterunku w Trzcinicy z siedzibą w Laskach zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Wołczyn. Przez prawie rok czasu kradł eko-groszku wywożąc go w swoim fiatem seicento. Ukradł w sumie 26 ton węgla o wartości 63 tys. zł.

Policjanci w Laskach w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali w Szymonkowie, 29 – letniego mieszkańca gminy Wołczyn. Młody mężczyzna przez prawie rok kradł eko-groszek. Do większości kradzieży używał swojego Fiat Seicento, którym wywoził skradziony węgiel z terenu prywatnej firmy w gminie Rychtal.

Łącznie mężczyzna ukradł aż 26–ton węgla o wartości 63 tysięcy złotych. Udało się odzyskać 17 ton węgla o wartości 41 tysięcy  złotych. Odzyskany towar wrócił do swojego prawowitego właściciela.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po usłyszeniu zarzutów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułMężczyzna w kałuży krwi znaleziony na chodniku w Kaliszu
Następny artykuł57-latek zasłabł za kierownicą. Auto wpadło do rowu (zdjęcia)