Reklama samochody.pl

Wyjął nóż i dokonał kradzieży w markecie w Mianowicach. Ogłoszono alarm dla komendy

Do zdarzenia doszło, 4 maja, w jednym z marketów w Mianowicach. O godzinie 17:00 dyżurny komendy policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie, o kradzieży alkoholu o łącznej wartości prawie dwóch tysięcy złotych. Sprawca miał nóż.  

Ochrona marketu zauważyła kradzież, ale złodziej podczas próby zatrzymania wyjął nóż. Po chwili bandzior uciekł z marketu. Komendant policji w Kępnie ogłosił alarm dla jednostki. Ruszyły szerokie poszukiwania bandyty na terenie kilku województw.

Zabezpieczono monitoringi, dowody i przesłuchano świadków zdarzenia. Po wnikliwej i dokładnej analizie zabezpieczonego materiału ustalono sprawcę, którym okazał się 26–letni obywatel Gruzji.

26-latek na co dzień mieszkał we Wrocławiu. Mężczyzna został zatrzymany, 16 maja. Trafił do policyjnego aresztu.

26–latek został doprowadzony do kępińskiej prokuratury gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i wobec mężczyzny został zastosowany tymczasowy areszt na okres trzy miesiące.

Poprzedni artykułCo za oszust. Miał firmę, a naciągał kogo tylko mógł. Sprzedawał rzeczy klientów, nie płacił za mieszkania i wypożyczone auta
Następny artykułWypadek. Jechała bmw. Potrąciła rowerzystkę na chodniku