Reklama Toyota

Straszne. Zwęglone ciało 63-latka znaleziono na tylnym siedzeniu volkswagena. Zatrzymano dwie osoby

Zwęglone ciało 63-latka zostało znalezione na tylnym siedzeniu volkswagena. Tajemnice śmierci rozwiązują policjanci z Sanoka, którzy zatrzymali dwie osoby. Co się tam stało?

W sobotę, 5 lutego, około godz. 20:30, policjanci z Sanoka otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu stojącego na poboczu drogi w miejscowości Bukowsko. Po ugaszeniu volkswagena, wewnątrz, na tylnym siedzeniu znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. To 63-letni mieszkańca miejscowości.

Policjanci ustalili właściciela auta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna odwiedził swoich znajomych i po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł.

Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek był wieczorem.

Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji.

Poprzedni artykułKierowca busa dostał gigantyczny mandat za jazdę po chodniku
Następny artykułPolicyjny pościg za audi. Samochód rozbił się na dworcu PKP