Poszukiwany przed policjantami ukrył się w… ciasnej szafce pod telewizorem

Mundurowi zatrzymali 31-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w zakładzie karnym.

31-letni poszukiwany wpadł, gdy policjanci przeszukali mieszkanie. Mężczyzna, będąc przekonanym, że znalazł znakomitą skrytkę, ukrył się w… szafce pod telewizorem. Teraz najbliższy rok i cztery miesiące spędzi w więzieniu.

Już od pewnego czasu 31-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został skazany [rzez sąd za znęcanie się. Jastrzębscy policjanci poszukiwali go na podstawie wydanego zarządzenia o doprowadzeniu do zakładu karnego, celem odbycia kary roku i czterech miesięcy więzienia.

Działania prowadzone przez wywiadowców, doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Pionierów w Jastrzębiu-Zdroju. Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna od trzech miesięcy przebywa poza granicami kraju.

Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom partnerki poszukiwanego i za jej zgodą przeszukali mieszkanie. Skulony mężczyzna licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w… szafce pod telewizorem.

Mundurowi zatrzymali 31-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w zakładzie karnym.

Poprzedni artykułBył pijany i postanowił kierować samochodem. Teraz stanie przed sądem
Następny artykułUwierzyła w miłość brytyjskiego żołnierza. 69-latka wzięła kredyt i przelała pieniądze na prywatny odrzutowiec