Reklama samochody.pl

Zakochał się w tancerce z klubu nocnego. Potem doszło do dramatu

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem tancerkę z klubu nocnego. Zadał jej cios w klatkę piersiową. Zakochał się w kobiecie bez wzajemności. Teraz odpowie za usiłowanie zabójstwa. Sąd tymczasowo aresztował sprawcę. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Do ataku doszło w klubie nocnym. Z ustaleń policji w Katowicach wynika, że mężczyzna zadał tancerce cios nożem w klatkę piersiową. Kiedy kobieta wyrwała się mężczyźnie i wybiegła z pomieszczenia, wołając o pomoc, mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo.

Na miejsce zostały wezwane karetki pogotowia ratunkowego. Decyzją lekarza mężczyzna został hospitalizowany, a kobiecie udzielono pomocy medycznej.

Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy i grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Południe.

Powodem ataku na kobietę była nieodwzajemniona miłość. 27-laek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd, po przesłuchaniu go w szpitalu wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułZostawili 13-latkę upitą do nieprzytomności
Następny artykułWypadek podczas prac polowych. Dłoń utknęła w rębaku do drewna (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)