Reklama samochody.pl

Spłonęło auto po kolizji z jeleniem [ZDJĘCIA]

Fot. Włoszakowicki portal informacyjny.

18 maja 2020 roku o godzinie 20.32 do leszczyńskiej komendy wpłynęło zgłoszenie pożaru samochodu dostawczego na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Włoszakowice – Krzyżowiec.

Z uwagi na charakter zgłoszenia do działań zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP Leszno oraz Ochotniczej Straży Pożarnej we Włoszakowicach. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działań. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że pojazd całkowicie jest objęty pożarem. Strażacy z pierwszej przybyłej jednostki, zabezpieczeni w aparaty izolujący drogi oddechowe, na palący się pojazd podali prąd piany gaśniczej, czym skutecznie stłumiono ogień. Po usunięciu z części bagażowej pojazdu przewożonego towaru i zdemontowaniu niezbędnych elementów karoserii, sprawdzono skuteczność działań gaśniczych. Do pożaru doszło wskutek kolizji pojazdu z jeleniem. Rannym jeleniem zajął się przy były na miejsce zdarzenia myśliwy.

Opracowanie: mł. bryg. Rafał Wypych – Oficer Prasowy KM PSP Leszno.

POLECAMY – https://wlkp112.pl/pozar-pomieszczenia-gospodarczego-w-pile-zdjecia/

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

 

Poprzedni artykułWypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]
Następny artykułKierował ciężarówką. Wydmuchał 4 promile