Śmiertelny wypadek w powiecie wolsztyńskim. Nie żyje 59-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)

Dziś we wczesnych godzinach rannych na drodze pomiędzy Świętnem i Kębłowem doszło do wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł kierujący pojazdem trójkołowym mężczyzna. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. 

16.02.2024 r. ok. godz. 06:00 wolsztyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło pomiędzy miejscowościami Świętno i Kębłowo.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotników z Świetna i Kębłowa (jednak zastęp nie wyjechał do zdarzenia), zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Mundurowi ustalili, że kierujący Citroenem Berlingo 39-letni męzczyzna najechał na tył pojazdu trójkołowego marki Vigorous, którym poruszał się 59-letni mieszkaniec Kębłowa. Niestety w następstwie zderzenia starszy z mężczyzn poniósł śmierć na miejscu mówi Wojciech Adamczyk, z wolsztyńskiej policji 

Policjanci pracujący pod nadzorem obecnego na miejscu prokuratora zabezpieczyli oba pojazdy oraz przeprowadzili ich oględziny. W czasie prowadzonych działań droga była nieprzejezdna dodaje Adamczyk 

W sprawie wszczęte zostało postępowanie, w toku którego ustalane będą okoliczności i przyczyna tragicznego zdarzenia. Wstępne wyniki wskazują na to, że kierujący Citroenem mężczyzna był trzeźwy.

Poprzedni artykułDramat. 10-latek śmiertelnie potrącony. Dziecko weszło pod auto
Następny artykułOhydny czyn. Kobieta zrobiła to w sklepie (FILM)