Reklama Toyota

Ohydny czyn. Kobieta zrobiła to w sklepie (FILM)

Wstrętne zachowanie 36-letniej kobiet. Ukradła zostawiony w sklepie portfel z pieniędzmi i dokumentami. Została już zatrzymana przez kryminalnych. Kobieta była w przeszłości karana. To kolejny przykład, że okazja czyni złodzieja.

Do zdarzenia doszło na początku lutego w jednym ze sklepów usytuowanych w centrum Jawora. Właśnie tam zakupy robił 29-letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna pakując zakupy do plecaka położył na chwilę na półce portfel, w którym miał dowód osobisty, kilka kart płatniczych oraz 180 złotych.

Roztargniony klient, pochłonięty wkładaniem zakupionego towaru do plecaka, zapomniał zabrać swoją własność z półki. Po krótkiej chwili przypomniał sobie o portfelu, jednak już go nie było w miejscy, w którym go pozostawił.

29-latek powiadomił o zdarzeniu jaworskich funkcjonariuszy, którzy rozpytali na tę okoliczność personel sklepu. Kryminalni dokładnie przejrzeli zapis monitoringu, który na szczęście wszystko zarejestrował. Dzięki temu szybko ustalili osobę, która zabrała portfel. Zaraz potem policjanci zatrzymali sprawczynię.

Okazała się nią 36-letnia jaworzanka. Kobieta przyznała się do kradzieży portfela, jednak nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego złamała prawo i co zrobiła ze skradzionym mieniem.

Sklepowa złodziejka odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w powiecie wolsztyńskim. Nie żyje 59-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)
Następny artykułPoważny wypadek między Kębłowem a Stradyniem