Reklama samochody.pl

Pożar piwnicy w Nowych Tłokach. Mieszkańcy zdążyli opuścić budynek (ZDJĘCIA, WIDEO)

Pożar został zgłoszony w niedzielę, 28 czerwca około godziny 4:42. Na miejsce pożaru zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Wolsztyna. 

| POLECANE – Makabra. Maleńkie dziecko śmiertelnie potrącone podczas imprezy (ZDJĘCIA)

Według zgłaszających miało dojść do pożaru piwnicy, która znajduje się przy domu mieszkalnym. Po dojeździe na miejsce strażaków zastali oni wydobywający się dym z piwnicy. Mieszkańcy jeszcze przed przyjazdem straży opuścili budynek.

W pierwszej kolejności strażacy weszli do pomieszczenia, po czym w miarę szybko udało zlokalizować się pożar. Spaleniu uległy materiały opałowe, które były składowane. W drugiej fazie wyniesiono materiały, po czym dokładnie zostały zlane wodą. W końcowej fazie akcji strażacy dokładnie oddymili pomieszczenia, ponieważ okazało się, że po sprawdzeniu wskazywało na wysoką obecność tlenek węgla. Działania trwały blisko prawie dwie godziny.

| POLECANE – Wojskowi wyłudzili setki tysięcy złotych oszukując na miale węglowym 

Jak podaje nam w rozmowie asp. Waldemar Wielgosz oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie – przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. 

 

Poprzedni artykułPociąg zderzył się z samochodem. Dużo osób poszkodowanych [ZDJĘCIA]
Następny artykułWizyta w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Śmiglu (ZDJĘCIA)