Reklama samochody.pl

Pościg za kierowcą w srebrnym BMW. Grozi mu do pięciu lat więzienia (zdjęcia)

Obornicka drogówka zatrzymała 48-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna próbował uciekać swoim bmw, ponieważ miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Obornicka drogówka w minioną sobotę prowadziła pomiar prędkości w miejscowości Gościejewo. Podczas kontroli ujawnili przekroczenie dozwolonej prędkości o 63 km/h w terenie zabudowanym przez kierującego bmw. W związku z powyższym policjanci dali mężczyźnie sygnał do zatrzymania samochodu. Kierujący nie miał jednak zamiaru się zatrzymać. Policjanci ruszyli za nim, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, na które kierujący również nie reagował.  Ostatecznie kierujący bmw sam się wyeliminował z ruchu wjeżdżając do rowu.

Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 48 letni mieszkaniec gminy Ryczywół, który miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty w związku z niezatrzymaniem się do kontroli drogowej, ucieczką oraz cofniętymi uprawnieniami do kierowania pojazdami. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

📷KPP Oborniki

Poprzedni artykułZasnął za kierownicą bo…. był kompletnie pijany. Ludzie myśleli, że zasłabł
Następny artykułWolsztyn. Przejazd kolejowy już otwarty (zdjęcia)