Reklama Toyota

Policjant zginął w wypadku jadąc na służbę

39-letni policjant mł. asp. Bogusza Karabana jadąc na służbę zginął w wypadku. W Policji służył od dziewięciu lat. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło, w czwartek 30 września przed godz. 14.00 pomiędzy miejscowościami Pokój – Jagienna, na terenie powiatu namysłowskiego w województwie Opolskim.

W wypadku udział brał samochód osobowy marki Kia oraz motocykl marki Yamaha. W wyniku bocznego zderzenia 39-letni motocyklista zginął na miejscu. Natomiast osobówką podróżował 75-letni mężczyzna, który na miejscu wypadku został zbadany przez mundurowych na zawartość alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – mł. asp. Bogusza Karabana z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Policjant zginął tragicznie w wypadku drogowym, gdy jechał na służbę. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Miał 39 lat. Od 9 lat służył w Policji, pozostawił żonę i dwoje dzieci. Bogusz dał się poznać jako zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy też nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich pracowników i policjantów składa rodzinie, oraz bliskim wyrazy współczucia.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Spoczywaj w pokoju!

 

Poprzedni artykułZatrzymani za wysadzenie bankomatu. Grozi im do 10 lat więzienia
Następny artykułDostawczak spłonął doszczętnie . Zagrożony był dom (ZDJĘCIA)