Reklama Toyota

Trzy razy połakomiła się na kosmetyki w drogerii w Gostyniu. Teraz żałuje

Policjanci z Gostynia zatrzymali 27-latka, która od miesiąca kradła kosmetyki w jednej z drogerii przy ulicy 1 Maja w Gostyniu. Kobieta była w sklepie trzy razy i za każdym razem kradła. Straty, jakie spowodowała w ciągu swoich wizyt w sklepie, to ponad 800 złotych.

Pracownicy sklepu zorientowali się, że na sklepowych pólkach brakuje pewnych produktów. Okazało się, że kamery zarejestrowały młodą kobietę, która kradła rzeczy z półki, chowała je do torebki i wychodziła, nie płacąc. Wszystko to działo się na przestrzeni lipca i sierpnia br..

W sobotę, 2 września, kobieta znowu zjawiła się w tej samej drogerii i znowu ukradła kosmetyki.  Jednak na widok pracownika ochrony wyrzuciła towar. Pracownicy wiedzieli, że kobieta stoi za wcześniejszymi kradzieżami, dlatego zatrzymali ją i zaalarmowali policjantów.

Na miejscu zjawili się policjanci, którzy zatrzymali 27-letnią mieszkankę powiatu gostyńskiego.

Tego samego dnia śledczy postawili kobiecie zarzut kradzieży produktów kosmetycznych o wartości ponad 800 złotych, do której się przyznała. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTragiczna śmierć strażaka podczas akcji. Potrącił go samochód
Następny artykułPolicjanci z Leszna zatrzymali dilera. W domu miał ponad dwa kilogramy narkotyków