Reklama samochody.pl

Płonęła kotłownia w domu jednorodzinnym. Lokatorzy w porę opuścili budynek (zdjęcia)

14 maja 2023 roku o godzinie 12:20 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Śremie wpłynęło zgłoszenie, że pali się kotłownia w budynku jednorodzinnym w miejscowości Niesłabin.

Czytaj też – Makabryczny wypadek. Nie żyje 2,5-letnie dziecko. Zostało zmiażdżone

Po przybyciu zadysponowanych zastępów na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania ustalono, że pali się opał w kotłowni budynku jednorodzinnego. Przed przybyciem zastępów straży pożarnej mieszkańcy opuścili samodzielnie budynek. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,podaniu jednego prądu gaśniczego w natarciu przez ratowników zabezpieczonych w OUO oraz wyposażonych w kamerę termowizyjną.

Czytaj też – Skatowane niemowlę trafiło do szpitala w Łodzi

Po ugaszeniu pożaru i oddymieniu pomieszczeń przy pomocy wentylatora oddymiającego sprawdzono pomieszczenie objęte pożarem przy pomocy kamery termowizyjnej – nie stwierdzono nieprawidłowości. Pomieszczenia zostały sprawdzone pod kątem występowania tlenku węgla przy pomocy mierników – brak wskazań.

Udział 5 zastępów 17 ratowników, ZRM, Pogotowie Energetyczne.

📷kpt. Miłosz Zdęga – PSP Śrem

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl lub przez profil na facebooku wielkopolskanasygnale112i twórz z nami portal wlkp112.pl

Poprzedni artykułStrażacy ratowali zabytkowy pałac (zdjęcia)
Następny artykułPijany pirat drogowy zatrzymany. Mężczyźnie grozi więzienie