Reklama Toyota

Pijany samochodem przyjechał na komisariat. Dzień wcześniej stracił prawo jazdy za prowadzenie po pijanemu (FILM)

Wkrótce 31-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz kierowania nawet na 15 lat i grzywa do 30 tys. zł.

Na II komisariatu policji w Jeleniej Górze przyjechał mężczyzna w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym kierowania przez niego po pijanemu. Okazało się, że przyjechał… samochodem chociaż stracił prawo jazdy. W dodatku był pijany.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 18 lipca, około godziny 10.00. na II komisariatu policji w Jeleniej Górze zgłosił się 31-latek. Przyjechał w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym kierowania przez niego po pijanemu.

Mężczyzna dzień wcześniej został zatrzymany do kontroli, podczas której okazało się, że jest pijany. Wydmuchał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Prowadząca postępowanie policjantka podczas czynności wyczuła od mężczyzny woń alkoholu. On sam zapewniał, że jest trzeźwy. Po chwili wydmuchał promil alkoholu.

Mężczyzna przyjechał do komisariatu swoim samochodem, który zaparkował obok komisariatu, co zarejestrowały kamery monitoringu.

Wkrótce 31-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz kierowania nawet na 15 lat i grzywa do 30 tys. zł.

Poprzedni artykułKoszmar. Żona ugodziła męża nożem. Oboje byli pijani
Następny artykułDewiant zaczepiał dziewczynki na basenie. Pedofil zatrzymany przez policję (ZDJĘCIA)